Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dzieci zatrzaśnięte w samochodzie. Służby interweniowały w Mielcu

Dzieci zatrzaśnięte w samochodzie. Służby interweniowały w Mielcu

Autor: Filip Anusz

Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 15:00 w Mielcu na parkingu przy ul. Solskiego, służby zostały zawiadomione, że w jednym z pojazdów zaparkowanych przy ulicy znajdują się wewnętrz dzieci. Wstępne informacje wskazują, że dzieci zostały uwolnione z zamkniętego samochodu przez strażaków. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Rodzic zostawił kluczyki w stacyjce, a wewnątrz samochodu znajdowały się dzieci w wieku 1 rok i 3 lata, zapięte w fotelikach, a drzwi same się zablokowały. Rodzic cały czas był na miejscu, doszło do przypadkowego zatrzaśnięcia - przekazał ml. bryg. Bartłomiej Bieniek z mieleckiej PSP.


Podziel się
Oceń

Reklama

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

Reklama
Dom Kultury SCK zaprasza na spektakl „Gwałtu, co się dzieje” Aleksandra Fredry Dom Kultury SCK zaprasza na spektakl „Gwałtu, co się dzieje” Aleksandra Fredry Dom Kultury SCK zaprasza na spektakl „Gwałtu, co się dzieje” Aleksandra Fredry w wykonaniu aktorów Teatru „ROZMAITOŚCI” im. Stefana Ostrowskiego. Sztuka wystawiona zostanie 2 marca o godz. 16 w sali widowiskowej DK SCK. Fredrowskie „Gwałtu, co się dzieje” opowiada o życiu w miasteczku, gdzie rządy sprawują kobiety. Dlaczego? Bo mężczyźni okazują się niezdarami. Dzieje się tak aż do momentu, gdy u wrót miasta pojawiają się Tatarzy. Czy mężczyźni odzyskają utracony prymat w mieście? Sztukę wyreżyserowała - jak absolutną większość przedstawień Teatru „Rozmaitości” - Jadwiga Klaus. Wystąpią: Agnieszka Trybulec- Kużdżał, Bartosz Kramarz, Ewa Czeczot, Paweł Pazdan, Agnieszka Mirowska- Żelazko, Magdalena Szelest – Tara, Edward Kociański, Piotr Klamka, Maciej Błachowicz, Barbara Stec, Eugeniusz Idzior, Janusz Pacholec, Elżbieta Witek.Premiera sztuki odbyła się 19 października 2024 r.Teatr Rozmaitości SCK im. Stefana Ostrowskiego powstał z inicjatywy dwóch instruktorek teatralnych Magdaleny Kriger (obecnie Betleja) i Jadwigi Klaus. Pierwszym spektaklem było Misterium Bożego Narodzenia wystawione w 2013 r. wraz z młodzieżową grupą ANTRAKT. Potem Teatr Rozmaitości, już w wyłącznie dorosłym wydaniu, wystawiał kolejno: „Dziewczyny z pomysłem” (2014), „Damy i huzary” Aleksandra Fredro, Mielec się bawi - kochamy lata 70 –te” (2015), „Gdzie diabeł nie może” (2016), „Ciotka”, „Rozmowy przy wycinaniu lasu wg St. Tyma (2017), „Wesele” St. Wyspiańskiego, „Ożenek” Mikołaja Gogola (2018), „Królowa przedmieścia” (2019 - 2021), widowisko z okazji 3 MAJA nagrane w Pałacyku Oborskich (2021), „Teatr Variete - lata 20 –te” (2021), „Teatr Variete - Baw się razem z nami” – piosenki z lat 60. i 70. z muzyką w wykonaniu BIG-MIELEC-BAND, „BELFER” monodram w reżyserii i wykonaniu Janusza Pacholca, PIGMALION wg sztuki G.B. Shawa (2023).Aktorzy „Rozmaitości” gościli w wielu ośrodkach kulturalnych Podkarpacia: w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy, Tarnobrzeskim Domu Kultury, Domu Kultury w Przecławiu, Gminnym Ośrodku Kultury w Leżajsku z siedzibą w Giedlarowej. Zarówno w Mielcu, jak i podczas gościnnych występów, trupa teatralna „Rozmaitości” przyjmowana jest entuzjastycznie, a jej propozycje cieszą się wielkim zainteresowaniem. Organizatorzy - Dom Kultury SCK, Stowarzyszenie Teatralne „Proscenium”Bilety w cenie 30 zł w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12:00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl.Data rozpoczęcia wydarzenia: 02.03.2025
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
zachmurzenie duże

Temperatura: 1°C Miasto: Mielec

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
NAPISZ DO NAS

WIADOMOŚĆ Z MIELEC.TV

Reklama
test